Amerika’da Tarihi Dava, Trump Hâkim Karşısına Çıkacak!

Amerika’da Tarihi Dava, Trump Hâkim Karşısına Çıkacak!

ABONE OL
Mayıs 4, 2023 01:43
Amerika’da Tarihi Dava, Trump Hâkim Karşısına Çıkacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gündemi sarsan Amerika’nın eski başkanı bir kadınla para karşılığında sus payı vererek ilişki yaşadığına dair söylentiler mevcuttu.

Bunun için birçok kişi Trump karşıtı olup Trump karşı söylemlerde bulunurken, birçok kişi de Tramp’ın yanında durmaktadır. İkiye bölünen Amerika halkı bu konuda da tepkisini net bir şekilde ortaya koymuştur. Bu olaydan sonra tüm memurlar göreve çağırılarak ceza mahkemesinin önünde bariyerler yapıldı. Trump karşıtı olan gruplar ise Trump’a hapishane elbiseleri giydirin diye pankart açarak slogan yaptılar. Destekçisi olanlar ise Amerika bayrağı açarak bu suçlamayı yapanları yolsuzlukla suçladılar.

Trump Yanlıları Sonuna Kadar Destek Verdi

Mary adlı bir kadın başkanım beni çağırdı ve ben onun için geldim diye bir röportaj verdi. Tanrı onu bir kez hükümete koydu bir kez daha koyacak diye de kendini savundu. Ayrıca Biden hükümetinin de Trump’a zorbalık yaptığı söylendi.

Karşıtları çok fazla olmasına rağmen oldukça fazla yanlısı da bulunmaktadır. Trump yanlıları özellikle pankart açarak ve slogan atarak yanlarında olduğunu da net bir şekilde belirtmektedir.

Trump Taklidi Yapan Adam

Greenfield adındaki bir adam da Trump taklidi yaptığı için birçok yanlısı tarafından hakarete uğradığını belirtti. Eskiden Trump’tan hoşlandığını belirten bu adam artık her iki hükümet kolunu da tutmadığını her ikisinin de kendi güçlerini arttırmak için çaba gösterdiğini ve halkını düşünmediklerini öne sürdü.

Ayrıca Trump hakim karşısına çıkacak olan ilk eski başkan olarak da tarihe geçecek. Bu noktada asla suçunu kabul etmeyen Trump için dava görülecek. Ne zaman ve nasıl sonuçlanacağı ise henüz belirsiz. Bunun için ise birçok kişi heyecanla beklemektedir.

Karşıtları cezasını çekmesini isterken yanlıları ise bu konuda tamamen suçsuz olduğun ve ona bir komplo kurulduğunu düşünmektedir. Ancak bu kararı son merci olarak en kısa süre ceza mahkemesi verecek. Eğer suçlu bulunursa bu konuda bir ceza alacak ve bunun da belli başlı yaptırımları olacak. Birçok kişi bu davayı heyecanla beklemekte ve Trump davasının sonuçlarını da merak etmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP