Bruno Peres Trabzonspor’dan Ayrıldı!

Bruno Peres Trabzonspor’dan Ayrıldı!

ABONE OL
Mayıs 4, 2023 00:46
Bruno Peres Trabzonspor’dan Ayrıldı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu yazımızda Trabzonspor takımında oyuncu olan Bruno Peres Trabzonspor’dan ayrılıyor konusunda bilgiler aktarılacaktır. Takım için gerçekleşmiş olan bu ayrılık ve de detayları hakkında da bilgi verilecektir.

Bruno Peres Neden Ayrılıyor?

Trabzonspor’da gelecek sezonda kadro planlamasında düşünülmemekte olan oyuncu Bruno Peres’in sözleşmesi karşılıklı olarak sona ermiştir. Yani takımdan ayrılması bir sürpriz olmayan ve de oyuncu ve de takım artası da yapılan anlaşma sonucunda alınmış karardır. Bundan dolayı da takımdaki oyunculuğu sona eren oyuncu ile takım arasında herhangi bir sorun söz konusu değildir.

Bordo mavili olan bu takıma 2021- 2022 yılında bedelsiz olarak katılmış olan bu oyuncunun takımdan ayrışması ile birlikte kamuda da değişik haberlere yer verilmiştir. Bu yüzden Bruno Peres Trabzonspor’dan neden ayrıldı? Konusunda ise bunun oyuncu ve de takı arasındaki sözleşmeni anlaşma eşliğinde feshedildiğini belirtmek doğru olur.

Bruno Da Silva Peres Alacakları Ne Oldu?

Oyuncunun karşılıklı olarak sözleşmeyi feshetmesi sonrasında takımda olduğu müddet boyunca imzalamış olduğu sözleşmede gerekli olan tüm alacakları ya da ücret için taksitlendirme söz konusu olmuştur. Trabzonspor’dan KAP’a yapılmış olan açıklamada ise Brezilyalı olan bu sağ bek ile yapılan anlaşmanın karşılıklı sonlandırıldığı belirtilmiştir.

Oyuncunun 2021 yılında takıma girdiği ve de 2024 yılına kadar sözleşme imzaladığı konusunda da bu zamana kadar alması gereken tüm ücreti taksitli şekilde alacağı açıklanmıştır. Bruno Peres’e ne kadar alacak? Konusunda da bu konunun taksitlendirme olacağı belirtilmiştir.

Bruno Da Silva Peres Trabzonspor’dan Ne Kadar Almıştır?

Bruno Da Silva Peres ve takım arasında yapılmış olan sözleşme ve anlaşmada oyuncunun alması gereken ücret her ne kadarsa bunun için oynadığı her sezonda parasını almıştır. Oyuncunun takımdan ayrılması ile birlikte bordo mavili takıma 2021 – 2024 arasındaki sezonlar için attığı imzada 1 milyon 200 bin Euro olarak anlaşma yapıldığı belirtilmiştir.

Oyuncunun her bir sezon için 500 bin Euro imza ücreti anlaşması yapılmıştır. Bordo mavili takımdan ayrılmış olan Bruno Da Silva Peres sezonda ne kadar aldı? Konusunda ise bu rakamlardan bahsedilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP