Burs Ve Öğrenim Kredisi Nisan Ayı Ödemeleri Başladı!

Burs Ve Öğrenim Kredisi Nisan Ayı Ödemeleri Başladı!

ABONE OL
Mayıs 4, 2023 00:53
Burs Ve Öğrenim Kredisi Nisan Ayı Ödemeleri Başladı!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Birçok öğrencinin merakla beklediği burs kredisi ödemeleri verilmeye başlandı. Böylece öğrenciler ekonomik olarak daha rahat hissedecek. Eğer siz de öğrenciyseniz ve bu haberi bekliyorsanız 6 Nisan itibari ile ödemeler yapılmaya başlandı.

Birçok kişinin merakla beklediği nisan ayı burs ödemeleri geçtiğimiz günlerde spor bakanlığının yaptığı açıklama ile de yatırılmaya başlandı. Bakan Kasapoğlu bu konu ile ilgili resmi açıklama yaparak öğrencilere güle güle harcamaları temennisinde bulundu. Burs ve öğrenim kredisini sabırsızlıkla bekleyen öğrenciler bu haber ile oldukça memnun oldular. Birçok öğrenci bu haber ile hesaplarını kontrol ederek paranın yatıp yatmadığını kolay bir şekilde anlayacak.

Burs Ve Kredi Ücretleri Ne Kadar?

Burs ve kredi ücretlerine de kasım ve ocak ayı itibari ile zam geldi. Böylece birçok öğrenci bu zam haberine sevinirken maddi olarak da daha rahatlayacağını ifade ettir. Hem lisans hem ön lisans öğrencileri merakla bu haberi bekliyordu. Geçtiğimiz aylarda ön lisans ve lisans burs ve kredi ücreti 1250 TL olurken, yüksek lisans öğrencileri ise 2500 TL olarak belirtildi.

Birçok kişi bu haberle mutlu oldu. Gerekli zam ile nisan ayı ödemeleri de öğrencilere yatırılmaya başlandı. Siz de öğrenciyseniz paranın yatıp yatmadığını hesabınızdan çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Burs ve kredi ücretleri de öğrencileri oldukça refaha ulaştırmaktadır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP