Cumhurbaşkanından 100 Yıla İlişkin Açıklamalar Ve Detayları

Cumhurbaşkanından 100 Yıla İlişkin Açıklamalar Ve Detayları

ABONE OL
Eylül 18, 2023 23:15
Cumhurbaşkanından 100 Yıla İlişkin Açıklamalar Ve Detayları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sayın Erdoğan geçtiğimiz günlerde milletvekilleri ile iftar yemeğinde buluştu ve yüzyıla ilişkin açıklamalar yaptı. Bu yemeğin ardından da milletvekillerine seslendi. Türkiye’nin bugün geldiği yerin Türkiye Yüzyıl’ının ilk adımı olduğunu belirtti.

Umut verici konuşmalar ile hem milletvekillerine hem de hale seslenen Sayın Erdoğan konuşmaları ile de halka umut oldu. Birçok zorluklarla karşılaşıldığını ancak bu zorlukların en iyi şekilde aşıldığını belirten Erdoğan, depremzedelere sunulan birçok barınma merkezinden ve sunulan hizmetlerden de bahsetti. Ülkemizin birçok savaşla ve ülke içinde yaşananlarla sınandığını belirtti. Korona virüs çıkması, depremlerin yaşanması gibi olayların ülkemizi sınadığını ve birçok zorluklara beraber göğüs gerilmesi gerektiğini belirtti.

Konuşmada Değinilen Önemli Noktalar!

Aynı zamanda konuşma esnasında cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk meclisi olduğuna da değinildi. Henüz uygulamasını görmeden bu sisteme karşı çıkanların şimdi bu sistemden ne kadar memnun kaldığı da konuşuldu. Aynı zamanda umut verici konuşmaları ile depremde yaşanan felaketlerin en iyi şekilde üzerinden gelineceğini bunun için birçok planlamaların yapıldığına da konuşmasında yer verdi.

Son olarak iyi dileklerini ve dualarını ekleyen Tayip Erdoğan bu tarz zorlukların üstesinden Allah’ın izni ile altından kalkılacağını ve deprem bölgelerinin eski haline en kısa sürede kavuşturulacağını söyledi. Erdoğan’ın milletvekili yemeği ile kısa zamanda ülkemizin üzerindeki kara bulutların en kısa sürede dağılacağı belirtildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP