Dijital Çekilişle Planlanan TOGG T10X İlk Sahiplerini Belirlerdi

Dijital Çekilişle Planlanan TOGG T10X İlk Sahiplerini Belirlerdi

ABONE OL
Nisan 2, 2023 17:51
Dijital Çekilişle Planlanan TOGG T10X İlk Sahiplerini Belirlerdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkemizin yerli üretim araçlarından olan TOGG kura ile yeni sahiplerine kavuştu. Yerli olan aracımız elektrik ile çalıştığı için de birçok kişinin hayranlığını almıştı. Sipariş verenler bu aracı almak için kura sistemi ile mutlu haberi bekliyordu.

Dijital bir çekiliş ile sonuçlanması beklenen araba alımı birçok kişiyi heyecanlandırmıştı. Toplamda 177 bin kişinin ön sipariş verdiği araçlardan yalnızca 20 bin kişi almaya hak kazandı. Yerli otomobil sahibi olan bu şanslılar için ise kura sonuçları belli oldu.

Ayrıca liste asıl ve yedek olarak ikiye ayrıldı. Yedek olarak da 20 binlik bir araç üretimi daha tahsis edilecek. Asıl ya da yedek listesinde yer almayan kişilere ise ödemeleri geri iade edilecek.

Yeni Teknoloji Yerli Üretim Araçlar

Bu araçlar oldukça popüler olup ülkemiz adına da birçok açıdan ekonomik getiri getirecek. Bu nedenle herkesin yüzünü güldüren bu haber dünyanın da ilgisini çekmiş durumda. Eğer asıl araç çıkan kişiler araç almaktan vazgeçerse ya da süreçte sorun çıkarda yedek kişiler aracı almaya hak kazanacak.

Ülkenin kalkınmasında en büyük adımlardan biri olan bu araçlar birçok kişinin gözdesi olmuş durumdadır. Farklı renkleri ile de hayranlarını etkilemeye devam etmektedir. Konforlu ve rahat olan TOGG otomobilleri teknolojinin de son güncellemelerine uygun olarak hazırlanmış ve öyle satışa çıkarılmıştır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP