TFF Metaverse Evrenindeki Oyun İle Deprem Bölgesine Yardım Yapacak!

TFF Metaverse Evrenindeki Oyun İle Deprem Bölgesine Yardım Yapacak!

ABONE OL
Mayıs 3, 2023 15:51
TFF Metaverse Evrenindeki Oyun İle Deprem Bölgesine Yardım Yapacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İçeriğimizde teknoloji alanında yapılmış olan en önemli gelişmelerden TFF metaverse oyunu ile yardım konusunda bilgi verilecektir. Depremzedelere yardım edilmesi adına bu oyun hakkında açıklamalar yapılacaktır.

TFF Metaverse Nedir?

Türkiye Futbol Federasyonu TFF ve GoArt metaverse depremden oldukça etkilenmiş olan vatandaşa yardım etmek amacı ile bir araya gelmiştir. Metaverse teknolojisinin sunmakta olduğu bu yenilik ile deprem bölgesine yardımlar gidecektir. Proje ile GoArt metaverse platformunda 3D bir sanal evren oluşturulmuştur.

Bu alanda ise TFF müzesi, Omuza Omuza sahası, çevre düzenlemesi, penaltı oyununda oluşmakta olan alanlar yer almaktadır. Evrende ve oyunda bağış alanı oluşturulmuştur. Proje ile elde edilmekte olan tüm gelir ise TFF’nin Omuz Omuza kampanyasına aktarılarak depremden etkilenmiş olan depremzedeler için konteyner kente dönüşecektir. TFF metaverse nedir? Konusunda bu şekilde fayda sağlamakta olan projeden bahsetmek doğru olur.

Metaverse Oyuna Nasıl Katılınır?

GoArt metaverse uygulamasının içinde yer almakta olan ve de bu alana özel şekilde tasarlanan bu oyun Bu alana ise avatarları ile girmekte olan kişiler burada yer alan her türlü kategoriyi görme imkanını yakalamaktadır. Bu nedenle de kişilerin TFF müzesi, deprem anıtı ve de ödül alanın anal ortamda görülebilmektedir. Aynı zamanda bu evrende gezmekte olan kişiler de stadyuma giriş yaparak penaltı atışı yapabilmektedir. TFF metaverse oyun nasıl oynanır? Konusunda kişiler bu adımları takip etmelidir.

Oyunda başarılı şekilde şutlar elde etmekte olan kullanıcıya TFF puanı verilmektedir. Oyun kurgusunda yer almakta olan bu sistemde özel toplar denilen toplar da vardır. Bu topları satın almakta olan kullanıcılar hem TFF puanı kazanmakta hem de direkt olarak bağış yapmaktadır. TFF puanı kazanan kullanıcılar maç bileti, forma ve de çeşitli deneyim ödülleri kazanmaktadır.

TFF Metaverse Oyunu Nasıl Başlar?

TFF metaverse oyununun başlaması adına kullanıcıların uygulamayı indirmesi halinde 10 top hakkının olduğunu belirtmekte fayda vardır. Daha sonra ise 3 adet daha olmak üzere kullanıcılara top verilmektedir. TFF metaverse oyunu nasıl başlar? Konusunda u şekilde bir başlangıç söz konusudur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP