DOLAR

28,9102

0.04%
EURO

31,5222

0%
ALTIN(gr)

1.925,45

1,91%
BİST 100

8026.27

1,91%
Bira Fiyatları, 2023 Güncel Bira Fiyatları

Bira Fiyatları, 2023 Güncel Bira Fiyatları

ABONE OL
Mayıs 4, 2023 22:59
Bira Fiyatları, 2023 Güncel Bira Fiyatları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Her çeşidi için zam gelen ve de eski tutarları değişmiş olan bira fiyatları bu yıl içinde güncel olarak değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kişilerin her yıl yeninden sunulan fiyatlandırmalara göre bira ücreti ödemesi gerekmektedir. Ülkemizde satışları devam etmekte olan ve birbirinden ayrı özellikleri bulunmakta olan bira çeşitlerinin farklı fiyatları bulunmaktadır. Kişiler tarafından tüketilmekte olan bira çeşitlerinin farklı şekilde ücretleri bulunmaktadır.

Alkol fiyatları her yıl artmaya devam etmekte ve de bit önce yılın fiyatlarına göre değişik şekilde zamlanmaktadır. Zamlı olarak satılmakta olan biraların fiyatları da tüketiciler tarafından bilinip buna göre alınmaktadır. Enflasyon ile doğru orantılı şekilde değişmekte ve zamlanmakta olan biraların fiyatları tekrar aynı şekilde enflasyon durumuna göre artış göstermektedir. Tüm farklı markalar için farklı olan 2023 bira fiyatları da şu şekilde belirtilebilir:

  1. Efes Bira Fiyatları

İlk olarak en çok ve sıklıkla tercih edilmekte olan Efes biraların alkollü içecekler içerisinde çok fazla tüketilmekte olduğunu belirtmek gerekir. Efes pilsen için güncel olan fiyatlar da biranın kutusuna, şişesine ve gramına göre farklılık gösterdiğini belirtmek doğru olur. Büyüklüğüne göre ilk olarak Efes biraların en az 30 TL en fazla ise 70 TL olarak değişiklik gösterdiğini belirtmek gerekmektedir.

  1. Tuborg Bira Fiyatları

Türkiye’de en çok tercih edilmekte olan yerli bira markası olarak Tuborg zamlı fiyatları 2023 yılında değişmiştir. Bu nedenle kişiler Tuborg biraların çeşitlilik gösterdiğini ve kutu ya da şişse, büyüklük, gram gibi durumlara göre farklı miktarda bira fiyatları olduğunu söylemek doğru olur. Bunda dolayı Tuborg marka biraların 27,50 TL’den başlayarak en fazla ise 41 TL olarak güncellendiğini belirtmek gerekir.

  1. Carlsberg Fiyatları

En sık tüketilen bira türleri içerisinde yerini almakta olan Carlsberg marka hafif tadının olması ve yüksek alkol oranı sunması nedeniyle sevilerek tüketilmektedir. Bundan dolayı kişileri memnun etmesi açısından güncel fiyatlar oldukça önem arz etmektedir. Bu durumda Carlsberg bira fiyatlarının en az 33 TL en fazla ise 42 TL olarak belirlenmiş olduğunu belirtmek doğru olur. Kişiler kutu ya da şişe seçimleri yapacakları zaman farklı ücret ödemektedir.

  1. Bomonti Bira Fiyatları

En çok sevilen ve de kişileri memnun etmekte olan bira türleri ve markaları içerisinde yerini almakta olan Bomonti biralar şişe ve özelliklerine göre en az 35 TL en fazla ise 50 TL olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kişilerin yapacakları seçim ve de hangi birayı almak istediklerine göre fiyat ödemesi söz konusudur.

  1. Becks Bira Fiyatları

2023 bira fiyatları içerisinde Bomonti biralar da özellikleri ve de şişe, kutu gibi değişikliklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Bu nedenle kişilerin bu marka birayı almaya karar verdikleri zaman en az 31 TL en fazla ise 40 TL olarak ücret ödemesi gerekmektedir.

  1. Miller Bira Fiyatları

2023 yılında güncellenmiş ve de zamlanmış olan bira markası da Miller biradır. Miller biranın en az 35 TL en fazla ise 43 TL olarak belirlendiğini söylemek doğru olur. Şişe ya ad kutu olması ve kişilerin tercih etmesine bağlı olarak da farklı şekilde ücret ödemeleri de söz konusudur.

  1. Heineken Bira Fiyatları

Kişilerin tüketmekte oldukları bir diğer bira çeşidi ve de markası olarak Heineken biranın çeşitleri de farklılık gösterir. Yani büyüklüğü ve boyutuna göre Heineken bira fiyatı en az 43 TL en fazla ise 55 TL olarak belirlenmiştir. Bira fiyatları boyut ve de özelliklerine göre değişiklik gösterir.

  1. Bremen Bira Fiyatları

Yüksek alkollü olması ve en sık tercih edilen biralar içinde yer alması nedeniyle oldukça popüler bir bira çeşididir. Yüksek alkollü olan Bremen bira fiyatı da 45 TL olarak belirlenmiştir.

  1. Amsterdam Bira Fiyatları

Yüksek alkollü olan bira türlerinden Amsterdam şişe ve kutu bira olarak ikiye ayrılmaktadır. Şu an ki güncel fiyatı ise 50 TL olarak belirlenmiştir.

  1. Bud Bira Fiyatları

Diğer bira markası ve türü olarak Bud bira en az 37 TL en fazla ise 42 TL olarak belirlenmiştir. 2023 bira fiyatları en güncel yeni haliyle bu şekilde satılmaktadır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP