İddaa Bayisi Nasıl Açılır Maliyet ve Kazancı Nedir?

İddaa Bayisi Nasıl Açılır Maliyet ve Kazancı Nedir?

ABONE OL
Mayıs 4, 2023 01:54
İddaa Bayisi Nasıl Açılır Maliyet ve Kazancı Nedir?
2

BEĞENDİM

ABONE OL

İddaa bayisi açarak avantajlı bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Maliyet ve kazanç değerlendirmesi ardından doğru bir yere iddia bayisi açacağınızda önemli kar getirisi elde edebilirsiniz. Temel malzeme özellikleri bakımından birçok işletmeye göre avantaj sağlayan yönleri düşünülebilir. Başvuru aşamasını doğru şekilde tamamlamaya gayret etmeniz de fayda olacaktır.

İddaa Bayisi Açarken İpuçları

Satılık bayilere göz atarak iddia bayisi açma yolunda ilk adımı atmış olabilirsiniz. Birkaç seneden bu yana popülerleşen iddaa bayisi, bu alanda iş yapmak isteyenleri de teşvik edecektir.

  • Bayi devri alabileceğiniz bir firma olup olmadığını araştırabilirsiniz. İçerisinde kolayca kupon hazırlanmasına fayda sağlayacak ekipman desteğini bulundurmalısınız.

  • İddaa makinesi ve kupon değişimi süreçlerinde sorunu azaltmaya odaklanmalısınız.

  • Yenilikçi bayiler güzel iş yaptığı için cironuzu yükseltecek bir çözüm bulmalısınız. Çünkü sektördeki bazı durumlara bağlı olarak talepler düşebiliyor.

  • İddaa bayi açmak için sadece iddaa oyunlarına değil yan oyunlara ve konsept işletmelere daha fazla odaklanmalısınız. Tobacco shop, cafe işletmeler içinde iddaa hizmeti vermek daha etkili bir süreç olabilir.

Şans Girişim firması, iddaa oyunlarında bayilerden belirli oranda komisyon almakta ve bu şekilde faal olarak kalmaktadır. İşletmenizi destekleyen iddaa konsepti sayesinde komisyon ödemelerinizden giden harcamaları yerine koyabilirsiniz.

İddaa Bayi Nasıl Açılır? Maliyeti Nedir?

İddaa bayi açarken kura çekimine katılmanız gerekebilir. Spor Toto tarafından kura çekimi öncesinde belirli bir ödeme yapmanız gerekiyor. Geçmiş senelerde 250 TL olarak bilinen kura çekim ücretini yeniliklerle takip edebilirsiniz. Kura çekimi başarılı sonuçlanan kişiler teminat bedeli ödemesi gerekiyor.

13 bin Dolar ve daha yukarısında istenen teminat bedeli dışında kişilerden de ayrıca bir teminat alınabiliyor. İstenen bedel ödemesi ve evrakların 10 güne kadar tamamlanması ardından iddaa bayi açmak için önemli bir aşama kaydedilmiş olur.

İddaa bayi açarken dükkan içerisindeki malzemeleri temin etmek gerekir. Monitör sayısı belirlenmeli ve canlı takip için bir ekran ihtiyacınız olacaktır. Şayet dükkan size aitse ekstra kira bedeli ödememiş olursunuz.

İddia Bayinin Kazancı Nasıl?

İddaa bayi açmak kazanç bakımından komisyon ve diğer giderler nedeniyle düşük olarak değerlendirilebiliyor. Makine ve hasılat konusunda teminat verilmesi, uzun vadede ödenen miktarın kara geçmesi zor olabilir. İş fikirleri uzmanları da bu konuda yatırım ve kazanç bakımından orantısızlık olabileceğini düşünüyor.

İddaa bayisi açmak için kar sağlamak için sabırlı olmak fayda edebilir. Hızlı kazanç derdiniz yoksa bir süre az kar getirisi sağlayarak düzenli bir iş sahibi olabilirsiniz. Konsept genişlemesi ile iddaa bölümünü bir başka hizmete dahil ederek kar oranını artırabilirsiniz.

İddaa Bayi Açarak Kar Sağlama Yolları

Reklam ve tanıtım konularına önem vererek iddaa bayisi açmak karlı bir alışverişe dönüşebilir. Yatırımınız çok olsa da ne kadar çok kişiyi firmanıza çekerseniz, getirisi de o kadar fazla olabilir. Günümüzün sosyal medya reklam mecraları bu anlamda epey avantajlı olacaktır.

Müşteri geri dönüşleri önemli ve atlanmaması gereken konudur. İddaa bayi ile kupon hazırlayan kişilerin alışkanlıklarına ortak olmalı ve konuyla ilgili muhabbet ederek işinizle ilgili bilgi sahibi olduğunuzu fark ettirmelisiniz. Bağlayıcılık bakımından müşteri desteği sağlamanın önemi uzun vadede ciddi getiriler sağlayabilir.

Bayi temsilcileri ile iletişim halinde kalarak evrak ve diğer formaliteleri atlamamalısınız. Bölge bayisi size ilgili kurumlar tarafından atanacaktır. Dükkan işletmesi olarak resmi işlemleri sürdürürken ceza almamaya gayret ediniz.

Ceza yememek ve kar oranını azaltmamak için ruhsat, vergi levhası gibi detaylara önem vermelisiniz. Spor Toto ve Şans Girişim ile görüşme yapmayı unutmamalısınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP