CS2 Jump Throw Kodu Nasıl Kullanılır? Yeniçağ Oyun Rehberi

CS2 Jump Throw Kodu Nasıl Kullanılır? Yeniçağ Oyun Rehberi

CS2 Jump Throw Kodu nedir ve nasıl kullanılır? CS2 hayranları için oyun inceleme servisimiz yine iş başında!

ABONE OL
Eylül 26, 2023 02:21
CS2 Jump Throw Kodu Nasıl Kullanılır? Yeniçağ Oyun Rehberi
1

BEĞENDİM

ABONE OL

CS2 Jump Throw Kodu nedir ve nasıl kullanılır? CS2 hayranları için oyun inceleme servisimiz yine iş başında! Valve tarafından geliştirilen ve 2023 yaz sezonunda meraklısı ile buluşan Counter-Strike 2’nin tüm detayları artık sitemizde paylaşılacaktır. Taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu olarak geliştirilen CS2, şimdiden büyük takdir topladı.

CS2 Jump Throw Kodu Nedir?

CS2 Jump Throw Kodu, oyuncuların silahlarını daha kesin bir şekilde fırlatmalarını sağlayan bu kod, daha yüksek başarı oranına sahip bir Jump Throw gerçekleştirmeniz için tasarlanmıştır. Bu kodu kullanarak silahınızı daha da geliştirebilirsiniz. Hatta, oyuncuların atış yaparken karakterlerinin üzerindeki zıplama işleminden etkilenmeden silahlarını fırlatmalarını sağlar. Böylece daha hassas ve doğru bir atış yapma imkanı bulursunuz.

CS2 Jump Throw Kodu Nasıl Kullanılır?

Bu kodun kullanımı oldukça basittir. İlk olarak yapmanız gereken şey, oyuna konsol üzerinden erişmenizdir. Daha sonra konsolu açmak için “tilde (~)” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Sonra, “sv_cheats” komutunu kullanarak hilelerin etkinleştirilmesini sağlayın. Bunun için “sv_cheats 1” yazmanız gerekecektir. Artık hileleri kullanabilirsiniz.

CS:GO hilelerini kullanmak için “bind” komutunu kullanabilirsiniz. Bind komutu, bir tuşa belirli bir komutun atanmasını sağlar. Örneğin, “bind “F” “+jumpthrow”” komutunu kullanarak “F” tuşuna Jump Throw kodunu atayabilirsiniz. Böylece oyun içerisinde “F” tuşuna bastığınızda otomatik olarak jump throw gerçekleştirilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP