Dilan Polat sosyal medya hesaplarını kapattı!

Dilan Polat sosyal medya hesaplarını kapattı!

Gündemden düşmeyen Dilan Polat bu defada sosyal medya hesaplarını kapattı. Peki ama neden?

ABONE OL
Ekim 13, 2023 12:30
Dilan Polat sosyal medya hesaplarını kapattı!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Gündemden düşmeyen Dilan Polat bu defada sosyal medya hesaplarını kapattı. Sosyal medya paylaşımları ile ünlenen fenomen, lüks hayatıyla sürekli gündem oluyordu. İş insanı ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat hastaneye kaldırıldı. Öte yandan eşi Engin Polat ise hastaneden fotoğraf paylaştı. Son alınan bilgilere göre de sosyal medya hesaplarını kapattı.

Dilan Polat instagram hesabını kapattı!

Instagram hesabında milyonlarca takipçisi olan ünlü fenomen Polat, hesabını kapattı. @dilanpolat sayfasına artık ulaşılamıyor. Dünyaca ünlü sosyal medya devi instagram da oldukça aktif bir isimdi. Öyle ki Polat adına 135 bine yakın gönderi var. “Kahvemi altın tozu ile içiyorum” sözleri ise gündeme bomba gibi düşmüştü. Şatafatlı hayatı sürekli gündem olan ünlü ismin bu defa başı fena halde derde girdi. Ödediği vergiler gündem oldu. Hastaneye kaldırıldı, sonrasında ise instagram hesabını kapattı.

Dilan Polat instagram hesabını kapattı

Dilan Polat adına 135 bin gönderi

Instagram’da çok aktif bir isimdi. Şimdiye kadar adının geçtiği 135 bine yakın instagram gönderisi var. “Türk kahvemi altın tozu ile içiyorum” sözleri ile gündem olan ve ayrıca “Enercii” şarkısı ile çok konuşulan Polat artık sosyal medyaya veda etti. Bir daha hesabını açar mı bilmiyoruz. Fakat hesaplarını an itibari ile kapattı.

Dilan Polat instagram gönderi sayısı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP