Google 25 yaşında! İyi ki doğdun dijital genç adam

Google 25 yaşında! İyi ki doğdun dijital genç adam

Google 25 yaşında ve an itibari ile doğum gününü Doodle ile duyurdu. Google'ın ana sayfasında logo içine gizlenmiş 25 ile dev arama motoru doğum gününü hatırlattı herkese!

ABONE OL
Eylül 27, 2023 02:00
Google 25 yaşında! İyi ki doğdun dijital genç adam
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Google 25 yaşında ve an itibari ile doğum gününü Doodle ile duyurdu. Google’ın ana sayfasında logo içine gizlenmiş 25 ile dev arama motoru doğum gününü hatırlattı herkese!

En büyük arama motoru Google 25 yaşında!

Google'ın 25. Doğum Günü

Dünyanın en büyük arama motoru olan ve aynı zamanda en büyük şirketler sıralamasında ilk 10’da bulunan dev dijital şirket Google, artık 25 yaşında. Doodle üzerine tıklandığında ise konfetileri yağdırıp kendi doğum gününü kutlayan akıllı arama motoru tam 25 yıldır hayatımızda yer ediniyor. Bizde en büyük yardımcımız olan Google’ın yaş gününü Yeniçağ Haber olarak kutluyoruz. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın Google!

Google LLC şirketi ne iş yapar? Yapay zeka, çevrimiçi reklamcılık, arama motoru teknolojisi, bulut bilgi işlem, bilgisayar yazılımı, kuantum bilgi işlem, e-ticaret ve tüketici elektroniği konularına odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Bugünlerde ise yapay zekaya odaklanmıştır. ChatGPT furyasının ardından doğan yapay zeka, artık bu dev şirketin ilk maddesi haline geldi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP