İynemli Kardeşler Reklam Filminde Bir Araya Geldi

İynemli Kardeşler Reklam Filminde Bir Araya Geldi

Vodafone’un reklam yüzü ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli ile Vodafone’un yeni kampanyası “Eşim Dostum İndirimi”nin tanıtıldığı yeni reklam filminde bir araya geldi

ABONE OL
Eylül 13, 2023 23:42
İynemli Kardeşler Reklam Filminde Bir Araya Geldi
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden Vodafone, yeni kampanyası “Eşim Dostum İndirimi”ni tanıttı. Kampanya kapsamında, yakınlarıyla Vodafone’a gelenler, faturalarında indirimden yararlanabiliyor.

Kampanya tanıtımı için ünlü oyuncular Aras Bulut İynemli ve Orçun İynemli bir araya geldi. Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı reklam filminde, iki kardeş Vodafone’un yeni kampanyasını tanıtıyor.

Reklam filmi çekimleri, İstanbul’da aile sıcaklığında gerçekleşti. Çekimlerde tüm ekip eğlenceli anlar yaşadı.

Aras Bulut İynemli, kampanya hakkında yaptığı açıklamada, “Vodafone’un yeni kampanyası, yakınlarıyla birlikte olmak isteyenler için çok güzel bir fırsat sunuyor. Ailemizle birlikte bu kampanyayı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Orçun İynemli ise, “Vodafone, her zaman yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler sunuyor. Bu kampanya da bu anlayışın bir yansıması” diye konuştu.

Vodafone’un yeni kampanyası “Eşim Dostum İndirimi”nden yararlanmak için, yakınlarınızla birlikte Vodafone’a gelmeniz yeterli. Kampanya, 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli olacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP