Tecno Spark 20C özellikleri internete sızdı!

Tecno Spark 20C özellikleri internete sızdı!

Tecno Spark 20C özellikleri meraklısı tarafından dört gözle bekleniyordu. Öte yandan cihazın henüz Spark 10 serisi piyasaya yeni çıkmış iken, Spark 20C 'nin bilgileri internete sızdırıldı.

ABONE OL
Eylül 29, 2023 12:29
Tecno Spark 20C özellikleri internete sızdı!
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Tecno Spark 20C özellikleri meraklısı tarafından dört gözle bekleniyordu. Öte yandan cihazın henüz Spark 10 serisi piyasaya yeni çıkmış iken, Spark 20C ‘nin bilgileri internete sızdırıldı. Peki yeni çıkacak olan akıllı telefonun özellikleri nelerdir? Ne gibi değişiklikler oldu.

Tecno Spark 20C özellikleri

Tecno Spark 20C cihazı, “BG7” model numarasına sahip olacak. Ayrıca Bluetooth 5.0 bağlantısını destekleyecek olan bu model, yonga seti 4 GB RAM ile eşleştirilen Helio P35 yongası desteği ile öne çıkıyor. Telefon kutusundan Android 13 işletim sistemine sahip yazılımı ile birlikte çıkıyor. Birde önceki seride yani Spark 10’da 4 model satışa çıkmıştı. Teknoloji uzmanlarının yine tahmini üzere bu modelde toplamda 4 çeşit üretilecektir. Spark 20C’den görüntüler çıktıkça sitemizde paylaşılacaktır. Teknoloji okuru olarak bizi takip etmeye devam edin!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP