Virgin AVM Güvenilir mi? Bu Siteden Alışveriş Yapılır mı?

Virgin AVM Güvenilir mi? Bu Siteden Alışveriş Yapılır mı?

Virgin AVM güvenilir bir site mi? Bu siteden internet alışverişi yapabilir miyim? Korkunuzu anlıyoruz! Bu nedenle Virgin AVM'yi yakın merceğimize aldık.

ABONE OL
Eylül 26, 2023 03:01
Virgin AVM Güvenilir mi? Bu Siteden Alışveriş Yapılır mı?
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Virgin AVM güvenilir mi? Bu siteden internet alışverişi yapabilir miyim? Korkunuzu anlıyoruz! Bu nedenle Virgin AVM’yi yakın merceğimize aldık. Bu sitenin ticaret yetkisi var mı? Vergi dairesine kayıtlı mı? Veya başka ülkenin vergi sistemine bağlı mı? Yada ürünleri kaliteli mi? İşte tüm bunlar ile ilgili şikayet konularını veya memnuniyet konularını, yorumlarını sizler için araştırdık. Gelin birlikte bakalım.

Virgin Megastore Güvenilir mi?

Bu siteyi belki de ilk defa duymuş olacaksınız. Fakat Virgin Megastore olarak bilinen Virgin AVM, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki 9 pazarda 40’tan fazla mağazasıyla iş yapan bir markadır. Virgin Megastore, 2001 yılında BAE’deki ilk mağazasını açmıştır. O tarihten sonrada mağaza sayısını her geçen gün arttıran bir marka olmuştur. Moda, kültür, teknoloji, eğlence, güzellik ve ilgili hizmetlerde geniş bir yaşam tarzı ürünleri yelpazesine sahiptir.

Ayrıca, Virgin Megastore Tickets, müşterilerine konserler ve festivaller, kulüplere, tiyatrolara, spor etkinliklerine ve tema parklarına erişim imkanı sunan çevrimiçi bilet platformu olarak hizmette veriyor. Öte yandan fiziksel mağazalar, çevrimiçi mağaza ve çeşitli destekleyici kanal ve hizmetleri kapsayan çok kanallı varlığıyla Virgin Megastore, eğlence perakendeciliğinde adını duyurmuştur.

Virgin AVM şikayetleri sayfasına yönlenebilirsiniz. Orada bu marka ile ilgili bazı şikayetlere rastladık.

Virgin AVM Güvenilir mi?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz. Virgin Megastore ile Virgin AVM farklı iki kuruluştur. Eğer aradığınız firma Virgin Megastore değilse, o zaman Türkiye’nin Bayburt ilinde faaliyet gösteren Virgin AVM’den bahsediyorsunuzdur. Onu da sizler için araştırdık. Ve bu şirketinde ETBİS kaydı doğrulanmıştır. Ticaret Bakanlığına bağlı ETBİS kaydına rastlanmıştır.

Virgin AVM ETBIS

Sonuç olarak bizim araştırmalarımızdan bu veriler çıktı. Ama yine de Yaniçağ Haber olarak, bu alışveriş sitesinden doğacak herhangi bir mağduriyetin sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP