Yenibeygir sitesi güvenilir mi? Şikayet ve yorumlar 2023

Yenibeygir sitesi güvenilir mi? Şikayet ve yorumlar 2023

Yenibeygir sitesi hakkında merak ettiklerinizi inceledik. Adından da anlaşılacağı üzere bu site at yarışları bülteni olarak hizmet vermektedir.

ABONE OL
Eylül 27, 2023 01:18
Yenibeygir sitesi güvenilir mi? Şikayet ve yorumlar 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yenibeygir sitesi hakkında merak ettiklerinizi inceledik. Adından da anlaşılacağı üzere bu site at yarışları bülteni olarak hizmet vermektedir. Türkiye’deki tüm hipodromlardan elde edilen sonuçları tek bir ekranda veren bir internet sitedir.

Yenibeygir sitesi güvenilir mi?

Yeni beygir com sitesi aylık ziyaretçi kitlesi ile yarış severlerin uğrak yeri olduğunu gösteriyor. Aylık trafiği 1 milyon kişi civarındadır. Semrush verilerine göre geçen ay yani Ağustos 2023’teki ziyaretçi sayısı 1.078.707 kişi olarak gerçekleşmiştir. Bu da kendi alanında otoriter bir site olduğunun göstergesidir. TJK bülten, TJK program, yarış bülteni, at yarışı sonuçları gibi aramalarda karşınıza çıkabilir.

Yeni beygir com sitesinin formalar, galoplar, koşu karşılaştırma, derece karşılaştırma, Jokey performans, pist mesafe analizi ve yarış stilleri gibi detaylı hizmetleri bulunmaktadır. Hatta atların detaylı bilgilerini de bu siteden takip etmeniz mümkündür. Öte yandan tüm teknik detaylarda mevcut örneğin “Koşu kazanmamış 3 yaşlı Safkan Arap taylarına mahsustur.Hayatı boyunca toplam kazançları 288.000 TL`yi aşanlara 5 kg, 235.500 TL`yi aşanlara 4 kg, 183.000 TL`yi aşanlara 3 kg eklenir.” detayı Maiden/DHÖW için geçerlidir. Gibi tanımlamalara da rastlamak mümkündür.

Sonuç olarak siteyi inceledik. Sizlerle verileri paylaştık. Ama yine de Yeniçağ Haber olarak hiç bir zaman hiç bir sitenin sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP