02-21 Numarası kime ait? Fulya Öztürk’ü tekrar aradı mı?

02-21 Numarası kime ait? Fulya Öztürk’ü tekrar aradı mı?

02-21 Numarası kime ait çok merak ediliyor. 02-21 olarak bilinen 4 haneli telefon numarası gündem oldu. Nedeni ise İsrail ve Filistin savaşında basın olarak görevini yapan, gazetecimiz Fulya Öztürk’ü arayarak tehdit etmeleri oldu.

ABONE OL
Ekim 20, 2023 20:54
02-21 Numarası kime ait? Fulya Öztürk’ü tekrar aradı mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

02-21 Numarası kime ait çok merak ediliyor. 02-21 olarak bilinen 4 haneli telefon numarası gündem oldu. Nedeni ise İsrail ve Filistin savaşında basın olarak görevini yapan, gazetecimiz Fulya Öztürk’ü arayarak tehdit etmeleri oldu. 02-21 numarası kimin? Ayrıca bu telefon numarası tekrar aradı mı? Tüm bu soruların yanıtı haberimizde yer alıyor.

02-21 Numarası kime ait?

Gizemli bir numaradan tehdit mesajı alan gazetecimiz Fulya Öztürk, olayı şöyle anlattı; 02-21 numarasından bana gelen çağrıda karşımdaki kişi bana “İsrail’de misin? Dikkatli ol, tekrar arayacağım” gibi tedirgin edici bir mesaj yolladı. Peki bunu söyleyen kişi tehdit ederken hangi dilde söyledi? Öte yandan soruşturmanın başlatılması için aslında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyulması söz konusudur. Hangi dilde, ne zaman, gelen çağrı hangi operatörün? Bunların hepsi aslında büyük önem arz ediyor. Tüm bunlar için Türkiye inceleme başlatacak mı? Önümüzdeki günlerde belli olur.

Fulya Öztürk 02 21 telefon numarası

Bu numara ile ilgili henüz net bir gelişme yok. Yani kime ait olduğu bilinmiyor. Fakat konu ile alakalı incelemelerin başlatıldığı biliniyor. Önümüzdeki günlerde konunun açıklığa kavuşması durumunda bunu buradan yine paylaşacağız. Umarız ki bu konu bir an önce açıklığa kavuşur. Çünkü özgür basın ortamının oluşması dünyada önemli bir konudur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP