Dilan Polat ve eşinin mal varlıklarına el konuldu!

Dilan Polat ve eşinin mal varlıklarına el konuldu!

Enercii şarkısı ile çıkış yapan ve sosyal medya fenomeni olan Dilan Polat, sürekli zenginlikleri ile yapmış olduğu paylaşımlar başını yaktı.

ABONE OL
Ekim 13, 2023 23:07
Dilan Polat ve eşinin mal varlıklarına el konuldu!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Enercii şarkısı ile çıkış yapan ve sosyal medya fenomeni olan Dilan Polat, sürekli zenginlikleri ile yapmış olduğu paylaşımlar başını yaktı. Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla gündem olan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın akşam üzeri yapılan açıklama ile mallarına el konulduğu açıklandı.

Dilan Polat ile Engin Polat çiftinin mal varlıklarına el konuldu

Gündemden düşmeyen iddiaaları kara para aklama ve vergi kaçakçılığıydı! Fakat haklarındaki iddiaları yalanlayan Dilan Polat ve Engin Polat’ın mal varlıklarına İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında el koyma kararı verildi. Bundan sonra ne olacak? İlerleyen günlerde bu soruşturma tam netlik kazanacak.

Akrabalarının da mal varlıklarına el konuldu

Sadece Polat çiftinin mal varlıklarına değil, 1. ve 2.derece akrabalarının da mal varlıklarına el konulduğu bildirildi. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmada ki bu detay, Polat çiftini şoke etti. Artık akrabalarının da başı dertte. Ayrıca, haklarında yurt dışı çıkış yasağı da getirildi. Ünlü çift hakkında Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) raporu da ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan raporda, şirketler arasında şaibeli ilişkiler bulunduğu ve naylon fatura keserek vergi matrahının azaltılmaya çalışıldığı da yazıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP