Paris’te Filistin için miting yapıldı

Paris’te Filistin için miting yapıldı

Paris'te Filistin için kitlesel miting düzenleniyor. Gazze için bir araya gelen binlerce kişi İsrail aleyhine slogan attı.

ABONE OL
Ekim 13, 2023 00:49
Paris’te Filistin için miting yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Paris‘te Filistin için kitlesel miting düzenleniyor. Gazze için bir araya gelen binlerce kişi İsrail aleyhine slogan attı. Mitinge katılım her geçen saat daha da büyüyor. Aralarında Pakistanlı’ların da olduğu kalabalık bir grup Filistin için özgürlük sloganları ile Paris sokaklarında!

İsrail Filistin savaşında 6.gün

İsrail ve Filistin arasında geçtiğimiz cumartesi günü başlayan savaş bugün 6.gününde ve çatışmalar hala devam ediyor. Savaş suçu işlemeye devam İsrail, sivil halkın yanında aralarında çocuklarında olduğu kitlelere bomba yağdırmaya devam ediyor. Sosyal medya da bu durum aşırı tepki toplarken, dünya halklarının gözü ise 3 maymunu oynayan küresel kurumlarda! BM başta olmak üzere tüm insan hakları oluşumlarına yoğun tepki sürüyor. Öte yandan savaş ise acımasız yönünü durmadan gösteriyor. Savaş suçunu normalleştirmeye çalışan İsrail’e Fransa’nın başkenti Paris sokaklarından büyük tepki yağıyor. Paris’te toplanan binlerce kişi İsrail’i kınadı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP