Tenderspool nedir? Güvenilir mi? Şikayet ve yorumlar

Tenderspool nedir? Güvenilir mi? Şikayet ve yorumlar

ABONE OL
Ekim 9, 2023 13:16
Tenderspool nedir? Güvenilir mi? Şikayet ve yorumlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tenderspool hakkında bilmeniz gerekenler ve bu firmanın şikayetleri ile yorumlarını sizler için derledik. İnternet dünyası artık iyi niyetli veya kötü niyetli bir çok kişi, kuruluş ve topluluk barındırıyor. Peki ama bu dev ağda kendimizi nasıl güvende tutabiliriz. İnternet alışverişlerinde veya internet üzerinden yapılacak her hangi bir girişimde karşı tarafa nasıl güvenebiliriz? Evet, işte tamda burada işin içine bazı teknik ve araştırma yönleri girer.

Tenderspool nedir?

Tenderspool açıldığında kendini bir inşaat, enerji, elektrik ve mekanik sektörlerinde sadece firmaların üye olabileceği online bir teklif alma veya verme platformu olarak tanıtmıştı. Linkedin sosyal medya ve iş platformunda bir sayfası olan ve aynı zamanda tenderspool.com diye bir online sitesi vardı. Fakat siteye erişim şuan aktif değil. Yani siteyi kapatmışlar. Ve hugedomains firmasında alan adları aktif olarak teklif üzerine satışa çıkmıştır. Yine who is bilgilerine göre bu site 2020 yılında kayıt edilmiştir. Fakat 2023 yılında alan adının ödemesi yapılmamış ve boşa düşen alan adları arasında yerini almıştır.

Tenderspool güvenilir mi?

Haber sitemiz sadece inceleme detaylarını somut olarak paylaşır. Karar, kesinlikle ziyaretçiye bırakılır. İlk olarak bu firmanın adını arattırdığımızda karşımıza çıkan Linkedin sayfasında bulunan resmi web sitelerine erişimin kapanması, kepenk kapatma gibi görünebilir. Öte yandan Şikayetvar sitesinde bu firma ile ilgili ciddi şikayetlerin olması yine şüphe verici duruyor. Eğer yazımızı firma yetkilileri okuyorsa ve gerekli şikayetleri çözmüşlerse ve internet sitelerinin neden kapalı olduğunu bize bildirmeleri halinde, bizde yazımızda gereken değişiklikleri yaparız.

Tenderspool İnşaat & Enerji Teklif Platformu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP