Barış Manço Marmara Depremini Önceden Haber verdi mi? 9 KASIM KEHANETİ

Barış Manço Marmara Depremini Önceden Haber verdi mi? 9 KASIM KEHANETİ

ABONE OL
Kasım 8, 2023 00:38
Barış Manço Marmara Depremini Önceden Haber verdi mi? 9 KASIM KEHANETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Barış Manço’nun Ünlü Fotoromanı ve 2023 Şarkısı Hakkında Bilinmeyen Detaylar Marmara’da gerçekleşen depremin ardından tekrar gündeme geldi.Peki Barış Manço 9 Kasım 2023 kehanetinde depremi mi işaret ediyor?

Ünlü sanatçı Barış Manço’nun 1976 yılında yayımladığı ‘Fotoroman’ isimli eseri bir ilkti. Romanda Manço’nun adı ‘Barış 999’ olarak geçiyordu. Eserde 3. dünya savaşına da işaret eden ipuçları vardı.

Manço, 1999 yılında vefat etti. Ancak eserlerinde geleceğe dair ilginç mesajlar barındırdığı düşünülen ipuçları daha sonra keşfedildi. Örneğin 2023 yapımı ‘Kayaların Oğlu’ isimli parçası ve şiiri, Cumhuriyet’in 100’üncü yılına işaret ediyordu.

Barış Manço merhumun 2023 şarkısının sözleri, o tarihte yaşanabilecek gelişmeleri sembolize ettiği düşünülüyor. Sanatçının geleceğe dair vizyonunu yansıtan eserleri halen ilgi çekmeye devam ediyor.

Manço’nun eserlerinde saklı kalan mesajlar, sanatçının farklı disiplinlerden beslenen zengin dünyasını yansıtıyor. Fotoroman ve 2023 şarkısı, gelecek vaat eden bir sanatçının izlerini taşımaya devam ediyor.

Ayrıca Manço’nun 2023 şarkısının sözleri şu şekildedir: 2023’ün ılık bir Ekim sabahında Bacaklarımda hafif bir uyuşma ile uyandım Ve sanki yüz yıllık ulu bir çınar gibi Kök salmaya başladım o sabah Ve ilk kez sağımda solumda Asırlardır durmakta olan diğer çınarları farkettim Doğudan hafif bir seher yeli yükseldi Ve asırlık çınarlar beni de aralarına aldılar Ve 2023’ün ılık bir Ekim sabahında Yeni bir kayaların oğlunun doğuşunu Beraberce seyre koyulduk.

Ayrıca 9 Kasım 2023 için ise, 2023 yılının 9 Kasım Perşembe günü Dünyada sadece onbir insan kalmıştır. Bu onbir kişinin, bu onbir kişinin nelerle karşılacaklarını öğrenmeden önce kendilerini tanıyalım. Not sizi şaşırtacak olan isimlerin yanındaki rakamlar olacaktır. Bu rakamlar o yıllarda soyadı yerine kullanılıyor.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP