0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mareşal kıyafetli Atatürk Muğla’da bir düğünde, davetlileri selamladı. Mustafa Kemal Atatürk kıyafetiyle salona giren kişi gençlik Marşı eşliğinde yapılan girişte, davetliler ilk başta şaşkınlık yaşadı. 

Geçtiğimiz pazar günü Muğla’nın Dalaman ilçesinde düzenlenen bir düğünde çekilen ilginç görüntüler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Görüntülerde davetlilerden biri mareşal üniformasıyla masalar arasında geziyor, misafirlere el sallayarak selam veriyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e büyük benzerlik gösterdiği için özel olarak gösteri yapması için, tutulduğu düşünülen kişi düğünde davetlileri selamladı. Görüntüler sosyal medyada yer almaya başladıktan sonra büyük eleştiri aldı. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile dikkat çeken kişilerin sürekli benzerlik üzerinden maddi kazanç elde etmesi üzerine birçok kullanıcı, ‘’bu işin önünü alamayacağız sanırım’’ yorumlarında bulundu. Bir başka kullanıcı ise, ”Bu ne densizlik,yeter artık Atatürk bu kadar kullanılamaz.Bunlar yıpratma hareketleridir.Eger izindeyseniz Atamızın istediği gibi çok çalışın ve halka hizmet için kalıcı eserler bırakın.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP