Turabi Hastalığı Nedeniyle Survivor 2024’e Katılamayacağını Açıkladı: Turabi’nin Hastalığı Nedir?
  • Yeniçağ Haber
  • GÜNDEM
  • Turabi Hastalığı Nedeniyle Survivor 2024’e Katılamayacağını Açıkladı: Turabi’nin Hastalığı Nedir?

Turabi Hastalığı Nedeniyle Survivor 2024’e Katılamayacağını Açıkladı: Turabi’nin Hastalığı Nedir?

ABONE OL
Kasım 15, 2023 11:50
Turabi Hastalığı Nedeniyle Survivor 2024’e Katılamayacağını Açıkladı: Turabi’nin Hastalığı Nedir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü yarışmacı ve iş insanı Turabi Çamkıran, sürpriz bir açıklama yaparak üzücü haberi duyurdu. Çamkıran, geçirdiği sağlık sorunları sebebiyle planlanan Survivor All Star 2024 yarışmasına katılamayacağını açıkladı.

Turabi Çamkıran:

 “Rahatsızlığımın nedeni; The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim.

Facebook’ta gördüğüm habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan’da bu yapının üyelerinden. Bana aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler.

Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi red ettim.

Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim.

Maalesef Survivor All Star2024’e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. İnanmayın. Şaka, yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz her şeye inanmayın ama gelemeyeceğim. Kalın sağlıcakla.,’’

Turabi’nin Hastalığı Nedir?

Geçtiğimiz aylarda geçirdiği trafik kazası nedeniyle, bacağından problem yaşayan ünlü yarışmacı Turabi Çamkıran, tedavi olduğunu açıklamıştı. Fizik tedavi sürecinin hızla ilerlediğini hatta 2024 Survivor yarışmasına yetişmeyi de umduğunu instagram hesabından duyurmuştu. Bugün yaptığı açıklamada, Survivor 2024’e katılamayacağını açıkladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP