0

BEĞENDİM

ABONE OL

Binlerce insan Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral’in fotoğrafını arıyor. İşte Hacı Kerim Fotoğrafı ve çalışmaları bu haberde yer alıyor. Ayrıca Kaymakam Hacı Kerim Meral kimdir? Videodaki kişi Kaymakam Hacı Kerim Meral mi?Artvin Valiliği, medyada yer alan haberler üzerine, Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral hakkında soruşturma başlattı.

Haber ajansları, Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral olduğunu iddia ediyor. Ama fotoğraflarda farklı bir kişiye benzeten insanlar, Kaymakam Hacı Kerim Meral’in videoda olmadığını düşünüyor.

Son dakikalarda sosyal medyada Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral’ın kimliği ve görüntüleri hakkında iddialar yer almaya başladı.

Bir videoda yer alan kişinin Kaymakam Hacı Kerim Meral olduğu öne sürülürken, vatandaşlar videodaki şahsın surat yapısı ve görünümünün resmî kayıtlardaki Kaymakamın fotoğrafıyla örtüşmediğini ifade ediyor.

Konuya ilişkin resmî bir açıklama yapılmazken, kaynaklarımız videodaki kişinin Kaymakam Hacı Kerim Meral  olup olmadığını teyit etmek için Yusufeli Kaymakamlığı’nın geçmiş paylaşımlarından, kaymakamın fotoğraflarına ulaştı. İşte, Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral’in fotoğrafları…

Kaymakam Hacı Kerim Meral törende.

Bir 14 kişi ve yazı görseli olabilir

 

 

 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP